812245696Mahmutlar halkı Belediyesi kapandıktan sonra Mahalleye dönüştürülen Beldesinden sonra ümitlerini İlçe olmaya bağlamıştı. MHP lideri Bahçelinin 1000 İlçe vurgusu Mahmutlar’da umutların yeniden yeşermesini sağladı.
Mahmutlar halkını ilçelik heyecanı sardı. Milliyetçi Hareket Partisi’nin 12. Olağan Büyük Kurultayı’nda Genel Başkan Devlet Bahçeli’nin; “2023’e 100 İl 1000 İlçe ile daha güçlü gireceğiz.” Açıklaması İlçelik beklerken Mahalle olan Mahmutlar’da heyecan yarattı.
100 İL 1000 İLÇE
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) 12. Olağan Büyük Kurultay’ı Ankara Spor Salonu’nda delegeler ve çok sayıda partilinin katılımıyla gerçekleşti. 12. Olağan Büyük Kurultayı’nda konuşan MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin “100 ilve 1000 ilçeden oluşan biridari sistemle Türkiye daha da güçlenecek” sözleri büyük alkış aldı.
BAHÇELİ’DEN İL VE İLÇE MÜJDESİ
Genel Başkan Devlet Bahçeli, Milliyetçi Hareket Partisi’nin 12. Olağan Büyük Kurultayı’ndaki konuşmasında il ve ilçe sayılarının arttırılacağını müjdeledi. MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli; “Cumhuriyetin 100. yılında büyükşehirleri kapsayacak şekilde 100 il ve 1000 ilçeden oluşan bir idari sistemle ekonomide yerli ve milli diriliş sayesinde, siyasette birlik ve dayanışma ruhunun ayağa kalkışıyla Türkiye bölgesinde süper güç, küresel düzeyde de sözü dinlenen bir ülke seviyesine çıkmalıdır, inanıyorum ki mutlaka çıkacaktır.” dedi.
ALANYA İL OLACAK
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin il ve ilce sayılarının arttırılacağının müjdesini vermesi Alanya’da büyük sevinç yaratırken Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel; “Her zaman Alanya’nın il olmasını destekleyen Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli’nin 100 il müjdesinin içinde mutlaka Alanya’da olacaktır.” dedi.
Kurultay’a katılan Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, Genel Başkan Yardımcıları Celal Adan, Sadir Durmaz ve partililerle bir araya geldi. Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Sadir Durmaz ile sohbet eden Başkan Yücel, ‘Büyük kurultay ülkemize, partimize ve milletimize hayırlı olsun” dedi.
 

Önceki İçerikOtobüsler Cezaevi kavşağında
Sonraki İçerikRezalet!