AK Parti Mahmutlar Teşkilatının eski başkanı Muhterem Anılgan, Antalya Büyükşehir Belediyesi’ne teşekkür etti. Mezarlıkların bakımsız hallerine hatırlatma yapan Anılgan “Mezarlıklar Başkan Çakır’dan sonra böyle temizlik görmedi” dedi.
AK Parti’nin Mahmutlar teşkilatının eski başkanı Muhterem Anılgan, sosyal medya hesabı Facebook üzerinden bir paylaşım gerçekleştirdi. Mahmutlar Mezarlığı’nın fotoğraflarıyla birlikte yaptığı paylaşımında temizlik çalışmalarına dikkat çekti. Anılgan “CHP’li gibi olmayalım, iyiye iyi, kötüye kötü diyelim. Yiğidi öldür, hakkını da ver. Mezarlıklar Alaattin Çakır başkanım gitti gideli böyle temizlik görmedi. Yapanların ellerine sağlık. Teşekkürler büyükşehir” ifadeleriyle büyükşehir ekiplerine teşekkür etti.
Öte yandan Mezarlıklar Müdür Yardımcısı olarak göreve başlayan Ahmet Sönmez’in oğlu İyi Parti Gençlik Kolları Başkanlığı yapıyor. Sönmez’in oğlunun İyi Parti’deki görevinin açıklanmasının ardından daha evvel görev yaptığı Alanya Belediyesi’nde işten çıkarıldığı iddia edilmişti. İddiaların ardından ise Sönmez, büyükşehir bünyesinde çalışmaya başlamıştı. (Haber Merkezi)