Aytemiz Alanyaspor’da sözleşmesi sezon sonunda bitecek olan Salih Uçan’ın durumuyla ilgili Alanyaspor Teknik Direktörü Çağdaş Atan açıklama yaptı.
Atan, “Sözleşmesinin uzatılması konusunda bir istekte bulunmuştuk ama bu olumlu sonuçlanmadı. Biz Alanyaspor olarak bu büyük takımlara oyuncu yetiştirme kulübü olamayız. Ben zirveye oynayan bir takım olarak Salih’ten faydalanmak isterim. Dediğim gibi her şey Salih’in elinde” dedi.
SÖZLEŞMESİ SEZON SONUNDA BİTİYOR
Aytemiz Alanyaspor Teknik Direktörü Çağdaş Atan,. Atan, “Salih ile bir toplantı gerçekleştirdim. Salih benim sezon başından beri başrol verdiğim oyuncularımdan bir tanesi. Oynayıp oynamamak tamamen Salih’in elinde bizim takımda. Salih orta sahada kendisine yer bulur ama şöylede düşünmek lazım; biraz aidiyet duygusunu da yaşamak lazım. Salih sezon sonu kontratı biten oyuncu ve bir görüşmek yaptığı kulüp var herhalde çok iyi sonuçlanmadı. Bende sözleşmesi uzatılması konusunda bir istekte bulunmuştum ama bu da olumlu sonuçlanmadı. Biz Alanyaspor olarak bu büyük takımlara oyuncu yetiştirme kulübü olamayız bu saatten sonra. Bir oyuncu bizden ayrılarak büyük takıma gidiyorsa bunun bir bedeli ve karşılığı olacağını düşünüyorum. Bu kadar çalışıyorum, gelecekte benimle olmayacak bir oyuncu için bazı planlar yapmamız normal diye düşünüyorum. Ben zirveye oynayan bir takım olarak Salih’ten faydalanmak isterim. Dediğim gibi her şey Salih’in elinde.”

Önceki İçerikAtan günah çıkarttı..
Sonraki İçerikYücel, “Yeni Belediye binası 6 ay içinde bitecek”