Mahmutlar Yeni Mahalle’de bulunan Sanayi sitesi girişine yön bulma levhaları, Mahmutlar Küçük Sanayi Sitesi Kooperatifi Başkanı Hüseyin Sandal tarafından yaptırıldı.
Mahmutlar Post Gazetesi olarak geçtiğimiz haftalarda ‘Sanayi esnafı sabırsızlanıyor’ haberini yayımlanmıştı. Sanayi Esnafı Sabırsızlanıyor haber başlığının altında esnaf Ali Güner gazetemize açıklamalarda bulunmuştu. Güner “Sanayi yolu müşteriler için sıkıntılı ve sorunlu geçtiği için müşterilerimiz şikayetçi. Birçok şehir dışından gelen müşterilerimiz yol bulma sıkıntısı çekiyor. Levhalar daha sık ve özenle yapılmasını istiyoruz” açıklamasında bulunmuştu.
Mahmutlar sanayi esnafları “Mahmutlar Küçük Sanayi Sitesi Kooperatifi Başkanı Hüseyin Sandal’a, bu duyarlı davranışından dolayı teşekkür ediyoruz, fakat Sanayi esnafları olarak, sıkıntılarımız çok, yollarımız kötü ve ışıklandırma eksikliği olduğundan dolayı, müşterilerimiz buraya gelmekte tereddüt ediyorlar. Ayrıca Mahmutların Sanayi sitesine taşınmayarak, Mahmutlar merkezinde faaliyet göstermeye devam eden esnaflar hala bizlere sıkıntı yaratmaktadır. Birkaç defa bunları vurgulamamıza rağmen, bu konuda henüz somut bir adım atılmadı. Sanayi kooperatifi yönetimi olarak, Mahmutlar Belediye Başkanımız Ali Çelik’e bu konu ile ilgili daha fazla bilgi vererek konunun üzerinde hassasiyetle durulması gerekir ” dediler.

Önceki İçerikHırsızlarda boş yok
Sonraki İçerikYabancılar Meclisi Mahmutlar’da