Skalyoz rahasızlığı bulunan Demirtaşlı Senagül Kırmızı için 2. Amaliyatı için yardım kampanyası başlıyor. Kampanyayı Muhiddin Düşünceli Başkanlığındaki bir gurup hayırsever organize ediyor.

Birinci Amaleyatından başarı ile çıkan Senagül Kırmızı 2. Amaleyatı Mart 2021 de olacak. Amaleyat için Yirmibin liraya ihtiyaç var. Bu konuda sosyal medyadan bir açıklama yapan Kampanya başkanı Muhiddin Düşünceli hayırseverleri yardıma çağırdı.

MART AYINDA 2. AMELİYATI OLACAK

Düşünceli “Bildiğiniz üzere 18 Eylül tarihinde Senagül kızımızı el birliği ile skalyoz ameliyatı ettirmiş ,hayatı riski olan amelîyattan herkesinde dualarıyla sağlıklı şekilde çıkmıştı.. herkesin bildiği uzere ikinci ameliyat olacaktı, geçtiğimiz hafta ve bu hafta yaptığımız görüşmeler sonucunda Mart ayinda ameliyat gerceklecektir.. ilk gunden bu yana geleni gideni sizlerin huzurunda hep yazmıştık.

YİRMİBİN LİRA TOPLANACAK

120 bın TL ameliyata para ödenmiş, 10 bin TL de hesapta kalan para  vardır ..

Bugün doktor tarafından aileye verilen güzel haber de ameliyat 3. Ayda yapılacak bütçesi de 30 bin TL olacaktır. 10 bin TLmiz var 20 bin açığımız kaldı . Gelecek hafta bu konuda bir çalışmamız olacak herkese de bilgilendirme yazısı yazacağım. El birliği ile zoru basardik şimdi sıra da başladığımız işi bitirmekte.  İkinci amelîyat için ilk başta 70 ile 100 bin TL arası fiyat isteniyordu fakat aldığımız güzel haberlerden sonra  şuanda 30 bin TL’yi tamamladığımız da inşallah ameliyat 3. Ayda yapılacak bu güzel haberi sizlere vermek istedim.  Başladığımız işi el birliği ile güzel bir şekilde bitireceğiz” dedi.

Önceki İçerikGençlere Zavlak desteği
Sonraki İçerikBAŞKAN YÜCEL: “ENERJİ TASARRUFU GELECEĞE YATIRIMDIR”