Alanyaspor teknik direktörü Çağdaş Atan yapmış olduğu basın toplantısında “Yukarıda Manzara güzel ve biz o manzaraya alıştık” dedi,
Süper Lig’e ayrı bir renk ve tat katan Alanyasporun genç teknik direktörü Çağdaş Atan, bulundukları pozisyonun kendilerini mutsuz etmediğini belirtti. Atan, İlk teknik direktörlük deneyimi olmasına rağmen lige iyi başladıklarını yeni transferlerin de etkili oyunuyla oyuna hakim olan bir takım haline geldiklerini belirtti.
“6-7 PUAN DAHA ALABİLİRDİK”
Takımın bulunduğu konumdan memnun olduğunu anlatan Atan, “Belki 6-7 puan daha alabilirdik. Üst sıralara daha sıkı tutunabilirdik ama bulunduğumuz pozisyon bizi mutsuz etmiyor. Daha ligde oynayacağımız çok maç var, hedeflerimiz büyük.” dedi. Ligde amaçlarının toplayabildikleri kadar puan toplayarak üst sıralarda kalmak olduğunu aktaran Atan, ” Biz yukarılarda kendimize yer edinmek istiyoruz. Yukarıda manzara güzel ve biz o manzaraya alıştık. Orada kalıp, manzarayı seyretmek istiyoruz.” diye konuştu.
KENDİMİ GERİYE ÇEKTİM
Atan” Belki bazı söylediklerim yanlış anlaşıldı. Çok fazla da geriye dönüp bir şey söylemek istemiyorum. Zaten biraz da kendimizi geriye çektik. Biz de genciz. Bazen söylediğimiz şeyler yanlış anlaşılıyor, belki biz kendimizi iyi ifade edemiyoruz. Belki de bizim ifade etmek istediklerimizi tam anlayamıyor insanlar. Bu konuda problemin biraz da kendimde olduğunu düşünüp kendimi geriye çektim. Yanlış anlaşılmak istemem. Çok fazla camialarla ilgili problem yaşamak istemiyorum. Çünkü ben bir teknik direktörüm. Yarın kimin nerede çalışacağı, neyle karşılaşacağı belli değil” dedi.