1ded336f-d991-4d48-a6f9-bf5faf449e8bMahmutlar Zabıta Amiri Ali Aşık ve Zabıta Memurları, Mahmutlar’daki esnafları ziyaret ederek Turizm sezonu öncesi Zabıta – Esnaf birlikteliği oluşturdu.
Mahmutlar’daki zabıta görevlilerinden esnafın şikayeti var mı?
Esnafın zabıtadan beklentileri nelerdir araştırması yapan Zabıta esnaftan tam not aldı. Zabıtadan korkan esnaf değil, daha güleryüzlü zabıta profili ve esnaf zabıta birlikteliği oluşturan Mahmutlar Zabıta, Mahmutlar Barbaros Caddesi’nde uygulama yaptı.
Aşık, “Önce insan anlayışı ile devlet geleneğinden şehir düzenini takip ediyoruz. Esnafımıza hoşgörü, sevgi ve saygıyla yaklaşarak varsa sorunlarına çözüm üretiyoruz. Alanya Belediyesi zabıta ekipleri olarak amaç her zaman güler yüzlü insanımızın ve esnafımızın çok olmasıdır. Vatandaşlarımız ve esnaflarımızdan gelenşikayetleri ve mağduriyetleri çözüm noktasında hızla çalışmalarımız her zaman olacaktır. Zabıta olarak esnaf eğitimleriyle hijyenik ve kurallara uygun işletmeleri artırırken personel eğitimlerini zabıta ve esnaf diyaloğumuzu güçlendiriyoruz. Mahmutlar’daki zabıta görevlilerinden Esnafımızn şikayeti varmı?. Varsa nelerdir öğrenmek istedik. Esnaflarımızla her zaman bu gibi iletişim ve sosyal konular üzerinde birlikteliğimiz oluyor. Amacımız vatanımız ve vatana daha iyi hizmet etmektir ” dedi.
 

Önceki İçerikDemir'e Mahmutlar'dan ziyaret
Sonraki İçerikMHP Kadınları unutmadı